Aktualności

Akcja „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” już za nami

Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” na dobre zagościła w świadomości społecznej. Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia nikogo nie dziwi widok młodzieży kwestującej w sklepach, zachęcającej do dodatkowych zakupów, które można przekazać potrzebującym. 

Czytaj więcej...

Cicha noc u baczyńszczaków

Jasełka, dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie to tradycja głęboko wpisana w polską świadomość. Dlatego też społeczność Zespołu Szkół w Tłuszczu, która stara się rodzime tradycje kultywować, spotkała się 22 grudnia 2015r. na spotkaniu wigilijnym.

Czytaj więcej...

Pogodnych Świat Bożego Narodzenia

„Ten opłatek wszystkich łączy,
tłumi spory, kłótnie kończy,
ten opłatek może wiele,
z nim życzenia płyną szczere.
Wigilijna, cicha noc
ma w sobie niezwykłą moc,
dzisiaj chcą być razem wszyscy,
kolędować do kołyski.
Do Jezusa Maleńkiego,
w biednej szopie zrodzonego,
By swą rączką błogosławił,
zmartwień wszystkich nas pozbawił.”

Czytaj więcej...

IX Powiatowy Konkurs Wiedzy z Przedsiębiorczości

To już IX Powiatowy Konkurs Wiedzy z Przedsiębiorczości, w którym uczniowie Zespołu Szkół w Tłuszczu biorą udział. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ekonomicznych im S.Staszica w Wołominie.

Czytaj więcej...

Baczyńszczacy dla gimnazjalistów – II Halowy Turniej w Piłkę Nożną Dziewcząt

Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego to szkoła aktywnie uczestnicząca w życiu społeczności lokalnej - społeczności gminy Tłuszcz i powiatu wołomińskiego. Chętnie bierzemy udział w imprezach proponowanych przez różne podmioty, ale także sami je organizujemy. Jedną z takich imprez jest II Halowy Turniej w Piłkę Nożną Dziewcząt przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej.

Czytaj więcej...

Aktywny wolontariat baczyńszczaków z Tłuszcza

Wolontariat to jedna z form działalności pozalekcyjnej, która wśród uczniów Zespołu Szkół im. K.K.Baczyńskiego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Młodzież wbrew powszechnej opinii chce pomagać, jest wrażliwa na potrzeby drugiego człowieka, szuka form aktywnego i pożytecznego spędzania czasu.

Czytaj więcej...

Konkursy, konkursy – sukcesy, sukcesy!

W ostatnim czasie uczniowie Zespołu Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu brali udział w różnorodnych konkursach.

Czytaj więcej...

Piknik Historyczny w Tłuszczu – byliśmy tam!

Już od jakiegoś czasu w Tłuszczu z okazji rocznic ważnych wydarzeń historycznych np. rocznica wybuchu II wojny światowej odbywały się rekonstrukcje, w których brali udział mieszkańcy Tłuszcza zrzeszeni w różnorodnych grupach. W tym roku jednak po raz pierwszy odbył się Piknik Historyczny, podczas którego prezentowały się grupy rekonstrukcyjne, stowarzyszenia, pasjonaci historii i tej o zasięgu ogólnonarodowym, i tej lokalnej.

Czytaj więcej...

Informacja

Dyrektor Zespołu Szkół w Tłuszczu, na podstawie § 4 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 sierpnia 2010 r. w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami majątku ruchomego powierzonego jednostkom budżetowym, zakładom budżetowym i gospodarstwom pomocniczym (Dz. U. Nr 114, poz. 761), uprzejmie informuje, iż może dokonać nieodpłatnego przekazania składników majątku ruchomego bez zastrzeżenia zwrotu.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Kalendarz wydarzeń

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top