Aktualności

Władze uczniowskie już wybrane!

Jednym z organów funkcjonujących w szkole jest samorząd uczniowski. Tworzą go przedstawiciele społeczności poszczególnych klas. Spośród tej grupy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły w tajnym głosowaniu wyłaniają władze uczniowskie.

Czytaj więcej...

Targi HAIR FORUM POLAND

HAIR FORUM POLAND to targi trendów w branży fryzjerskiej: znane marki, top-styliści, pokazy na żywo z udziałem gwiazd. To bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie dla świata fryzjerskiego. Dlatego nie mogło nas – baczyńszczaków – zabraknąć. Jako przyszli styliści fryzjerscy poszukiwaliśmy inspiracji oraz wrażeń.

Czytaj więcej...

6 października oddajemy krew!

Krew to niezwykłe dobro, które każdy z nas posiada i może się nim podzielić z innymi. Sam przy tym nic nie traci a drugiej osobie jest w stanie uratować życie

Czytaj więcej...

Otwarcie wystawy „Pamietamy’44”

Wystawę „Pamiętamy’44” poświęconą kolejnym rocznicom, w tym roku 71. rocznicy, Powstania Warszawskiego przygotowuje corocznie koło „Polska Walcząca – historia, literatura, sztuka” pod kierunkiem Pani Ewy Żmudzkiej.

Czytaj więcej...

Zaczęło się 1 września 1939r…..

Dla większości współczesnych Polaków wojna to zjawisko historyczne znane z opowieści dziadków lub pradziadków, z filmów historycznych lub z lekcji historii czy jęz. polskiego. A przecież wojna to wcale nie tak odległa rzeczywistość – poza naszymi granicami w wielu miejscach na świecie toczą się działania zbrojne. Tym ważniejsze jest, by cenić pokój, oddawać hołd tym, który o naszą wolność walczyli i robić wszystko, by wojna pozostała strasznym doświadczeniem przeszłych pokoleń.

Czytaj więcej...

Narodowe Czytanie „Lalki” B.Prusa

Już od 4 lat odbywa się Narodowe Czytanie kolejnych arcydzieł literatury polskiej. Był już „Pan Tadeusz”, „Trylogia”, „Zemsta” a w bieżącym roku kolej na „Lalkę” B.Prusa. W całym kraju akcja zapoczątkowana przez parę prezydencką Annę i Bronisława Komorowskich a obecnie kontynuowana przez Państwo Agatę i Andrzeja Dudów cieszy się ogromną popularnością.

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2015/16 czas zacząć

Wakacje dobiegły kresu i nieuchronnie nadszedł 1 września a z nim powrót do szkoły. Jedni czekali na to z utęsknieniem, inni wrócili z niechęcią do szkolnych obowiązków. Tak czy inaczej zajęcia lekcyjne się rozpoczynają a z nimi prace klasowe, odpytywanie, ale i poznawanie nowych kolegów, koleżanek, zawieranie nowych przyjaźni, możliwość rozwoju uzdolnień i zainteresowań.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Inauguracja roku szkolnego 2015/16 rozpocznie się 1 września 2015 r. o godz. 830 w hali sportowej Zespołu Szkół w Tłuszczu.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - .pdf

October 2015
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top